Nahráva sa obsah.

+421 905 537 586

info@kovotradeplus.sk

Kariéra

ÚvodKariéra
ÚvodKariéra

Montážny pracovník

KOVO TRADE Plus s.r.o.

Miesto práce Levice + územie SR
Druh pracovného pomeru TPP, živnosť výhodou
Termín nástupu Ihneď
Ponúkaný plat (brutto) Základná mzda + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Profesionálne zabudovanie kanalizačných, vodárenských poklopov a vtokových mreží. Stavebné a montážne práce na cestných a verejných komunikáciách. Kumulovaná pozícia - skladník. Práca na centrálním sklade, manipulácia s tovarom.

Informácie o výberovom konaní
Nevyhnutnou podmienkou je vodičské oprávnenie kat. B, C. Výhodou je oprávnenie na používanie hydraulickej ruky. Práca je fyzicky aj časovo náročná, výhradne sa pracuje na cestných a verejných komunikáciách. Vek: do 50 rokov ( dobrý zdravotný stav )

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so stavebným vzdelaním
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie.

Vodičský preukaz B, C, E
Počet rokov praxe 5

single image