Nahráva sa obsah.

+421 905 537 586

info@kovotradeplus.sk

Kariéra

ÚvodKariéra
ÚvodKariéra

Montážny pracovník

KOVO TRADE Plus s.r.o.

Miesto práce Zvolenská cesta 46, 974 05 Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru TPP, živnosť výhodou
Termín nástupu Ihneď
Ponúkaný plat (brutto) Základná mzda + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Profesionálne zabudovanie kanalizačných, vodárenských poklopov a vtokových mreží. Stavebné a montážne práce na cestných a verejných komunikáciách. Kumulovaná pozícia - skladník. Práca na centrálním sklade, manipulácia s tovarom.

Informácie o výberovom konaní
Nevyhnutnou podmienkou je vodičské oprávnenie kat. B, C. Výhodou je oprávnenie na používanie hydraulickej ruky. Práca je fyzicky aj časovo náročná, výhradne sa pracuje na cestných a verejných komunikáciách. Vek: do 50 rokov ( dobrý zdravotný stav )

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so stavebným vzdelaním
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie.

Vodičský preukaz B, C, E
Počet rokov praxe 5

single image