Nahráva sa obsah.

O nás

ÚvodO nás
ÚvodO nás

Spoločnosť s ručením obmedzením KOVO TRADE Plus s r. o. vznikla 01. 01. 2011 v Slovenskej republike. K jej vzniku nám dopomohli mnohé dlhoročné skúsenosti z dodávania tovarov a služieb v oblasti materiálov na výstavbu, údržbu a opravy inžinierskych sietí. Naša firma neustále sleduje nové inovatívne trendy a technológie, ktoré využíva pre svoju činnosť. V mesiaci Júl 2017 prebehla v spoločnosti zmena vlastníckej štruktúry, čím sa rozšírila celková činnosť aj oblasti pôsobenia.

Spoločnosť KOVO TRADE Plus s. r. o. je jedným z hlavným zástupcov spoločnosti KASI spol. s r. o. na Slovenskom trhu, ktorá sa zaoberá výrobou kanalizačných - vodárenských poklopov, vtokových mreží, betónových dielov uličných vpustí, betónových vyrovnávacích prstencov, šachtových stúpadiel a kalových košov.

Hlavná náplň činností spoločnosti KOVO TRADE Plus s. r. o.:

Profesionálne zabudovanie kanalizačných, vodárenských poklopov a vtokových mreží s použitím kvalitných, rýchloschnúcich, zálievkových a maltových zmesí od renomovaných výrobcov.

Okrem realizácií opráv vykonávame aj obchodnú činnosť v oblasti dodávok vybraných materiálov pre inžinierske siete, zameraných najmä na kanalizačné a vodárenské systémy.

Výber kvalitných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných prác a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Ďakujeme Vám za záujem o našu spoločnosť a tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Jozef Bob
konateľ spoločnosti


Naši klienti

logo Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. logo Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. logo ISK logo Národná diaľničná spoločnosť logo STRABAG s.r.o. logo Slovenská správa ciest logo SKANSKA logo EUROVIA SK logo Doprastav, a.s.

Dohodnite si s nami stretnutie, radi Vám poskytneme viac informácii

Meno a priezvisko: (*)

Nezabudnite, prosím, že tento údaj je povinný.
E-mail: (*)

Nezabudnite, prosím, že tento údaj je povinný.
Tel. kontakt: (*)

Nezabudnite, prosím, že tento údaj je povinný.
Navrhnite deň a čas stretnutia:

Invalid Input
Poznámka:

Invalid Input
Odpíšte prosím kontrolný kód: (*)
Odpíšte prosím kontrolný kód:

Odpíšte prosím kód znovu.


Ukážka zabudovania samonivelačného poklopu a poklopu s roznášacou doskou

leták Ergelit