Nahráva sa obsah.

O nás

ÚvodO násO nás
ÚvodO násO nás

Spoločnosť s ručením obmedzením KOVO TRADE Plus s.r.o. vznikla 01. 01. 2011 v Slovenskej republike. K jej vzniku nám dopomohli mnohé dlhoročné skúsenosti z dodávania tovarov a služieb na slovenskom trhu. Naša firma neustále sleduje a aj sa prispôsobuje novým trendom.

Spolupracujeme s firmou KOVO TRADE BB s.r.o., ktorá je významným dodávateľom materiálov na výstavbu a údržbu inžinierskych sietí v Slovenskej republike. Firma je hlavným zástupcom spoločnosti KASI spol. s.r.o. na Slovenskom trhu, ktorá sa zaoberá výrobou kanalizačných - vodárenských poklopov, uličných vpustí, mreží, vyrovnávacích prstencov a kalových košov.

Hlavná náplň činností spoločnosti KOVO TRADE Plus s.r.o.:

Profesionálne zabudovanie kanalizačných, vodárenských poklopov a vtokových mreží s použitím kvalitných, rýchloschnúcich, zálievkových a maltových zmesí od renoovaných výrobcov.

Výber renomovaných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov a kvalitný servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných prác a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Ďakujeme Vám za záujem o našu spoločnosť a tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Branislav Očenáš
konateľ spoločnosti

Naši klienti

{rsform 4}

naši klienti